Sklep online

Dzięki sklepowi online Twoi klienci w prosty sposób zakupią od Ciebie Twój produk. Dzięki różnym integracją np. płatności online zapłata za Towar odbywa się automatycznie. Większa automatyzacja w firmie to więcej czasu na jej rozwijanie.
Po pierwsze najważniejszym aspektem jest poznanie i zrozumienie działania Twojej firmy tak, aby najlepiej dobrać odpowiednią konstrukcję sklepu internetowego, która spełni Twoje i Twoich klientów wymagania. Nasza firma zaproponuje najlepsze rozwiązanie i doradzi. Posiadamy ponad 10 letanie doświadczenie, zapewniamy profesjonalne podejście.

Jak przygotować się do budowy swojego sklepu internetowego?

Podstawowym krokiem jest zebranie wszystkich niezbędnych informacji o firmie zaczynając od danych kontaktowych, danych o produktach i ich podziałowi na kategorie. Należy zebrać także informacje na temat cen, ilości i dostępności produktów. Zostaje także kwestia materiałów i formy w jakiej zostaną one dostarczone do wykorzystania. Kolejny krok to przemyślenie funkcjonalności sklepu jak np płatności, dostawa, waluta itp.

Projekt sklepu

Stworzenie strony internetowej wiąże się z wieloma kosztami. Z kosztami najbardziej wpływającymi na koszt strony można zapoznać się poniżej.

Podstawowym kosztem jest projekt strony. Mniej będzie kosztowała strona przygotowana z szablonu. Indywidualny projekt to więcej pracy i wyższy koszt.

Strona www — optymalizacja kodu i treści
Praca programistów i specjalistów SEO nad optymalizacją strony to kolejny koszt. Zazwyczaj uwarunkowany jest on ilością czasu, jaką specjaliści muszą spędzić na modyfikacji strony.

Koszt serwera
Kolejnym kosztem, jakim generuje strona internetowa, jest koszt umieszczenia jej na serwerze. Dalsze użytkowanie strony także wiąże się z koniecznością uiszczania opłaty za serwer.
smartphone